2.Nesil tava dizaynı, üretimi ve satışı hakkında ön bilgilendirme

14.03.2017

Yakında sizlerle buluşacak 2. nesil kaplamasız döküm tavamızın dizayn çalışmaları tamamlandı.Tavamız artık daha geniş(tam 26cm),daha kibar  ve daha yakışıklı.

Bildiğiniz üzere Türkiye'de sadece kaplamasız döküm ürünler ile ilgili satış yapmak için yola çıkmış bir şahıs ya da şirket yok.Bu sebeple Black&Bear olarak talebi görme amaçlı ilk parti ürünleri deneme amaçlı yapmış ve sınırlı sayıda üretilmiştik.Ancak projenin en başından beri beni takip edenler ve bu konuya güngeçtikçe daha fazla ilgi duyan siz değerli takipçiler sayesinde o ürünler 1 haftada tükenmişti.

Dökümcü Baba olarak, evde kullandığım bir kaplamasız döküm tavadan memnun kalıp "Biz bunu ülkemizde neden üretmiyoruz,yerli bir marka çıkarıp,ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmuyoruz?"düşüncesi ile hobi olarak başlayan bu girişimde, ülkemiz insanlarına da bu ürünleri tanıtmak ve yaymak amacını da düstur edindim.

Önce web sitesi sonra instagram hesabı ve youtube kanalı  derken,çok güzel insanlarla tanıştım ve çok güzel yorumlar aldım.Bu güzel yorumlar bana tabiki pozitif motivasyon olarak geri döndü ve artan talep sebebiyle de işi bir adım ileriye taşıyarak,seri üretime geçmeye karar verdim.

2.Nesil ürünümüzde hatları biraz sadeleştirip,estetiği arttırdık.Çizimlerde pek belli olmayabilir ancak revizyonlar aşağıdaki gibi;

-Ön kulp biraz daha genişledi ve hatları keskinleşti,arka taşıma kulpu biraz daraldı ve yükseklik olarak biraz inceldi ve sadeleşti.

-Tavamızın dıştan dışa ölçüsü net olarak 26cm oldu,ilk ürünlerde bu 25,5cm civarıydı.

-Ön kulp üstüne B&B logomuzu ekledik,alt kısımda yine ateş üstünde tavasıyla ziyafet çeken ayı'mız bulunmakta .

İlk partiden alamayanlar lütfen üzülmesin.Bir aksilik olmaz ise birkaç hafta içerisinde satışa sunulacak bu ürünler için hem beklediğinize değecek, hem de daha güzel bir ürüne kavuşmuş olacaksınız emin olun,ayı sözü:)

Satış bu sefer web sitesi üzerindeki mağaza sayfasından olacaktır , https://dokumcubaba.com/

Sizlerin güvenliği için SSL sertifiası aldım,bunu site adındaki "https" görüntüsünden anlayabilirsiniz.Bu şekilde kredi kartı ile yapacağınız işlemlerde bilgileriniz korunmuş ve 3.kişiler tarafından erişilemez olacaktır.

Ödeme arayüzü olarak Türkiye'deki birçok büyük firma tarafından kullanılan ve BDDK lisanslı  iyzico ile anlaşmak üzereyim,bütün bankalar ile kredi kartı anlaşmaları oldugundan,kartınızla ve taksitle çok rahat alışveriş yapabileceksiniz.

Kaplamasız döküm ürünlere ek olarak,bizzat kullandığım ve memnun kaldığım ne varsa,yine site üzerinden satışını yapmak istiyorum.Mağaza sayfasında göreceğiniz üzere tava haricinde,polikarbon spatula ve kamplarda çok kullandığım atom karınca kamp ocağı gibi.Bunlara ek olarak silikon kaplı kumaş fırın eldiveni kullanmaya başladım ve çok memnun kaldım,onu da ekleyeceğim satış sayfasına,mutlaka tavsiye ederim çok kullanışlı ve sağlam..

Instagram & Youtube :Dökümcü Baba

Dökümcü Baba Yotube kanalı için tıklayın&abone olun

Dökümcü Baba instagram için tıklayın&takip edin.


Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?