Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.


Almış olduğunuz ürününü ambalajını tahrip etmeden ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren onbeş (15) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Ürün iadesi yapılmadan önce ,sitemizdeki iletişim formundan sipariş numaranız ve iade sebebi ile birlikte iade talep edildiğine dair mail gönderilerek,iade prosedürü bilgileri alınmalıdır.Ürünü, ürün faturası, kılavuz içerecek ve kırılmayacak şekilde çok iyi ambalajlayarak iade ediniz.Firmamıza hasarlı,kullanılmış,paslanmış ve zarar görmüş halde ulaşan ürünlerde ödeme iadesi yapılmayacaktır.Kullanılmış ürünler başka kişilere hijyen ve sağlık kuralları gerekçesi ile satılamamaktadır.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde,MNG kargo ile anlaşmamız kapsamında kargo ücreti satıcı tarafından ödenecektir,müşterinin MNG kargo dışında bir kargo firması ile iade etmesi durumunda,kargo ücreti müşteriye aittir.

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?