• Kaplamasız döküm pizza taşı ve tepsi çift kullanım 43x30cm(STOK İÇİN ÜRÜN AÇIKLAMASINI OKUYUNUZ)
  • Kaplamasız döküm pizza taşı ve tepsi çift kullanım 43x30cm(STOK İÇİN ÜRÜN AÇIKLAMASINI OKUYUNUZ)
  • Kaplamasız döküm pizza taşı ve tepsi çift kullanım 43x30cm(STOK İÇİN ÜRÜN AÇIKLAMASINI OKUYUNUZ)
  • Kaplamasız döküm pizza taşı ve tepsi çift kullanım 43x30cm(STOK İÇİN ÜRÜN AÇIKLAMASINI OKUYUNUZ)
  • Kaplamasız döküm pizza taşı ve tepsi çift kullanım 43x30cm(STOK İÇİN ÜRÜN AÇIKLAMASINI OKUYUNUZ)
  • Kaplamasız döküm pizza taşı ve tepsi çift kullanım 43x30cm(STOK İÇİN ÜRÜN AÇIKLAMASINI OKUYUNUZ)
Kaplamasız döküm pizza taşı ve tepsi çift kullanım 43x30cm(STOK İÇİN ÜRÜN AÇIKLAMASINI OKUYUNUZ)
Ürün Kodu : TPS       Yorumlar (2)      Yorum Ekle
700.00 TL   Kdv Dahil
Yoğunluğa bağlı olarak 1-3 İş günü içinde sevk edilir.
Gelince Haber Ver


        AŞIRI ARTAN MALİYETLER SEBEBİ İLE ÜRÜNÜMÜZÜN YENİ PARTİ ÜRETİMİ NE ZAMAN OLACAĞI BELLİ DEĞİLDİR.ÜRETİM OLUR İSE STOĞA GİRDİĞİNDE BİLGİ ALMAK İÇİN YUKARIDAKİ HABER VER BUTONUNDAN CEP.NO İLE BERABER FORMU DOLDURMANIZ RİCA OLUNUR.MAILLER SPAMA DÜŞEBİLİYOR,BU SEBEPLE CEP NO ÖNEMLİDİR.*Ürün fiyatına dahil olan 107TL tutarındaki KDV, vergi olarak direkt devlete ödenmektedir..


*ÜRÜN UZUN OLDUGUNDAN ÇOK HAFİF EĞİKLİK VE YÜZEYDE DÖKÜM İZLERİ OLABİLİR,TAMAMEN NORMAL OLUP,LÜTFEN BU DETAYI BİLEREK ÜRÜNÜ ALINIZ.


LÜTFEN ALMADAN ÖNCE FIRININIZIN STANDART ANKESTRE OLDUGUNDAN EMİN OLUNUZ,STANDART ANKESTRE FIRIN RAY İÇ GENİŞLİĞİ 44CM'DİR.

İTHAL/YABANCI MARKALI FIRINLAR DAHA DAR/GENİŞ OLABİLİYOR,DİKKAT ETMENİZ RİCA OLUNUR.SOLO YA DA GENİŞ  FIRINLARDA ZATEN IZGARA TELİ ÜZERİNE KONMALIDIR.


-ÜRÜNÜMÜZ  STANDART ANKESTRE FIRINLARDA DİREKT OLARAK RAYLARIN ÜZERİNE OTURDUGUNDAN,IZGARA RAFI KULLANMANIZA GEREK KALMAZ,AYNI ANDA IZGARA RAFINIDA BAŞKA PİŞİRMELER İÇİN KULLANABİLİRSİNİZ. İÇİ DAHA GENİŞ OLAN SOLO FIRINLARDA İSE IZGARA RAFININ İÇİNE OTURTULARAK KULLANILMALIDIR

-43x30 EBATINDAKİ PİZZA TAŞI / TEPSİ ÜRÜNÜMÜZÜN 1 TARAFI IZGARA 1 TARAFI İSE DÜZ ZEMİNE SAHİP OLUP,HEM FIRINDA TÜM HAMUR İŞLERİNİZ İÇİN PİZZA TAŞI OLARAK ,HEMDE OCAK ÜZERİNDE 2 GÖZE TAM OTURARAK İSTER DÜZ/İSTER IZGARA FONKSİYONUYLA ÇOK YÖNLÜ KULLLANIM SAĞLAYABİLİRSİNİZ.İNDÜKSİYON UYUMLUDUR.MİKRODALGA HARİÇ TÜM PİŞİRME GEREÇLERİNDE,KAMP ATEŞİ,MANGAL ÜSTÜNDE DE KULLANILABİLİR.

-ÜRÜNÜMÜZ SADECE 4 KG OLUP,PİYASADAKİ EN HAFİF VE ERGONOMİK ÜRÜNDÜR.2 TARAFINDA DA YAN KISIMLARDA BULUNAN YÜKSELTİLERLE PİŞEN YEMEĞİN YA DA KÜÇÜK PARÇALARIN YANLARDAN DÖKÜLMESİNİ ENGELLER.

-DİĞER TÜM ÜRÜNLERİMİZ GİBİ KULLANIMA HAZIR/SEASONING YAPILMIŞ OLARAK GÖNDERİLECEKTİR.İÇİNDE TENCERE/TAVA GİBİ YEMEK PİŞMEYECEĞİNDEN DİREKT KULLANABİLİR,KAPLAMASINI DAHA DA GÜÇLENDİRMEK İÇİN İSTEĞE BAĞLI OLARAK İSTEDİĞİNİZ KADAR FIRINDA SEASONING YAPABİLİRSİNİZ.

-ÜRÜNÜMÜZÜN YANINDA SPATULAMIZ DA HEDİYE OLUP,İSTER TEPSİNİZİ,İSTER DİĞER DÖKÜMLERİNİZİ,İSTER OCAĞINIZI HATTA FAYANSLARINIZ BİLE TEMİZLEYEBİLİRSİNİZ.SPATULAMIZ HARİKA TASARIMI SEBEBİ İLE HAMUR İŞİ KESME APARATI OLARAK DA KULLANILABİLİR.


-Boy:43cm

-En;30cm

-Yükseklik:1,5cm

-Ağırlık :4,0-4,1kg(+/-%10)

-Kalınlık:3,5 mm


Merhaba;

Öncelikle kaplamasız dökümü,alüminyum,teflon ve emaye kullanmaya tercih ettiğin için seni kutlarım.

Kullanmaya bağlı olarak çizilen,yüzeyi aşınan,çatlayan ürünlerin sınırlı kullanım ömrü olan ürünlerin aksine,kaplamasız döküm ürünler bir ömür boyu seninle kalacak,hatta torunlarınla yaşayacak.

Ayrıca teflon kaplı alüminyum ürünlerden yayılan kansorejenler yerine,vücudumuzun ihtiyacı olan demir emilimi de bu ürünlerle mümkün.


-LÜTFEN AŞAĞIDAKİ AÇIKLAMALARIN TAMAMINI OKUYUP,ONDAN SONRA ÜRÜNÜ SATIN ALINIZ.

YÜZEYDEKİ KÜÇÜK PÜRÜZ,ÇİZİK,GÖÇÜK VS KUSUR DEĞİL, DOĞAL HALİDİR.

Kaplamasız döküm ürünlerin yüzeyinde, emaye ürünlerde olduğu gibi macunlama,astarlama ve ardından 2-3 kat emaye yapılmadığı için,bu detaylar belli olmaktadır.Aslında kalıplama hattından çıkan ürün aynıdır,sadece biri emaye hattına girer diğer ise kaplamasız olarak ayrılır. Tüm dünyada üretilen emaye yüzeyleri yukarıda belirttiğim gibi 3-4 yüzey işleminden geçirildiği için bu detaylar yokmuş gibi görünür. Dünyada hangi marka kaplamasız bir ürün alırsanız alın,bu detaylar olacaktır,kum kalıba dökülen dökme demirin doğası budur ve ne yapılsa yapılsın değişmez.


*ÜRÜNLERİN YÜZEYİNDE EMAYE OLMADIĞINDAN,TEMİZLİK VE BAKIMI FARKLIDIR.KULLANIM SONRASI ELDE YIKANDIKTAN SONRA KURULANMALI VE OCAKTA 3 DK ISITILMALIDIR.MAKİNEDE YIKANAMAZ,BUZDOLABINA GİREMEZ,İÇİNDE YEMEK BEKLETİLEMEZ.LÜTFEN BU KONULARI DİKKATE ALARAK SATINALMA YAPINIZ .

*ÜRÜNLER KULLANIMA HAZIRDIR,ALDIĞINIZDA AYRICA KAPLAMA YAPMANIZ GEREKMEZ.

*ÜRÜNLER KAPLAMASIZ(EMAYESİZ)OLDUĞUNDAN,ISLAK KALIR İSE OKSİTLENİR.YIKAMA SONRASI KURULAMA VE ISITMA YAPILMALIDIR. BU SEBEPLE  KULLANILMADAN ÖNCE ÜRÜN BERABERİNDE GELECEK KILAVUZ MUTLAKA  OKUNMALIDIR.

*ÜRÜNLERİN YÜZEYİ SEASONING YAPILARAK YAĞ İLE KAPLANMIŞTIR.DOĞAL KAPLAMA OLDUĞUNDAN KAPLAMASI ZAMANLA GÜÇLENECEKTİR.BU SÜRE ZARFINDA KAPLAMA SOYULABİLİR,RENK ATABİLİR.SİYAH NOKTACIKLAR OLUŞABİLİR.

*MİKRODALGA HARİÇ,İNDÜKSİYON DAHİL TÜM PİŞİRME GEREÇLERİNDE KULLANILABİLİR.

*ÜRÜNÜ İLK ALDIĞINIZDA KULLANMAYACAKSANIZ,PAKETİ AÇTIĞINIZDA HİÇBİR İŞLEM YAPMADAN SU/NEM İLE TEMAS ETMEYECEK ŞEKİLDE SAKLAYINIZ.ISLAK ELLE BİLE TUTARSANIZ,SUYUN DEĞDİĞİ KISIMLAR OKSİTLENİR.

*ÜRÜNLER SEVK EDİLDİĞİNDE SİZE SMS VE E-POSTA GELECEKTİR.

*KULLANMA KILAVUZU ÜRÜN İLE BERABER SEVK EDİLECEKTİR.

*SATIŞ SONRASI SEASONING HİZMETİMİZ BULUNMAMAKTADIR.ÜRÜN TESLİM ALINDIKTAN SONRA TÜM TEMİZLİK,BAKIM VE SEASONING KULLANICILARIN SORUMLULUĞUNDADIR. *Kurulduğumuz tarihten itibaren,ülkemizin en kaliteli  döküm yüzey ve tasarımlarını üretmeyi hedefleyen vizyonumuzla,hep en iyi ürünü sunma gayretinde olduk ve hala da bunun gayretindeyiz.

Elimizden gelen tüm gayretlere karşın, 4 YIL YERLİ ÜRETİM YAPTIRDIKTAN SONRA ,YERLİ FABRİKALARIN ÜRETİM,YÜZEY VE İŞÇİLİK KALİTELERİNİN,FİRMAMIZ BEKLENTİ VE İSTEKLERİNİ KARŞILAYAMAMASI sebebiyle, 2020 itibari ile tüm ürünlerimizin üretimi, -kendi döküm fabrikamızı kurana kadar -tasarım haklarımız ve lisansımız  altında VE ÇOK DAFA FAZLA YÜKSEK MALİYETLERLE Çin'de yaptırılmaktadır.Domuz yağı vb kullanılmamaktadır,zaten hayvansal yağ ile seasoning yapılmaz,soya ile yapılmaktadır.Ürün çok daha kaliteli ve güzel işçilikle üretildiği için yurtdışında üretilmektedir.Tüm dünya markaları Çin'de üretirken lütfen bizim ürünlere de Çin malıdır,kalitesizdir gibi bir düşünce ile yaklaşmayınız,burada bu ürünü üretemiyoruz 4 yıl çok savaş verdik,iyi bir ürün üretmek yerli üreticilerin umurunda bile değil!Türkiye'deki üreticilerin bize ürettiklerini ürünleri görmek isterseniz buyrun bu öne çıkanlarda anlattım,20 hikaye sonrası dökümlerin görüntüleri başlıyor https://www.instagram.com/stories/highlights/17937619699260765/Toplam 2 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
ERGÜN AKSOY
Harika bir ürün, emeklerinize sağlık arçelik ankastre için biraz ufak kaldı sadece..
ÖMER ŞANSAL
25x40 ölçüsünde olsaydı yerli Guruss mangallar için çok güzel bir döküm tava olarak değerlendirilebilirdi. Kalıp revizyonu mümkünse değerlendirebilirsiniz. Ürünleriniz kaliteli ve sağlıklı. Teşekkür ederiz.
Sizde yorum yapın
Kargoya Veriliş
:
Yoğunluğa bağlı olarak 1-3 İş günü içinde sevk edilir.
Kargo Firması
:
Sürat Kargo
Gönderilecek Bölge
:
İstanbul
Teslimat Detayları
:
Yoğunluğa bağlı olarak 1-3 iş günü içinde sevk edilir.
İade/İptal Detayları
:
Yoğunluğa bağlı olarak 1-3 İş günü içinde sevk edilir.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?