• Demir Balık Tablet
  • Demir Balık Tablet
  • Demir Balık Tablet
  • Demir Balık Tablet
  • Demir Balık Tablet
Demir Balık Tablet
Ürün Kodu : BLK       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
149.00 TL   99.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Yoğunluğa bağlı olarak 1-3 İş günü içinde sevk edilir.
-
+

KULLANIM ÖNERİSİ;

ilk 3 aylık gözlem sürecinde günde 1-2 litre olarak haftada 3 gün kullanmanızı,yapılan suyun aynı gün tüketilmesini(bekledikçe suda demir /asidik kokusu baskın olabilir )ve 3 aylık süre sonunda tahlillerinize göre su ve kullanım miktarının arttırılması/düşürülmesi önerilir.

Bu ürün gıda takviyesi olmadıgından ve kullanan herkesin demir alma kapasitesi farklı oldugundan kesin bir süre ve kullanım miktarı yoktur.Suya eklenen asidikteki c vitamini/asidik miktarı bile demir salınımına miktarına etki etmektedir bu sebeple kullanan kişiler gözlem süreci sonrası kendilerine göre bu kullanım detayını ayarlamalıdır,sağlıklı günler dileriz.


DEMİR BALIK KARAGÖZ NEDİR?

Demir Balık Karagöz; Saf demir tozundan üretilmiştir ve kaynayan su içerisinde 10-15 dk. bekletildiğinde suya demir geçişi sağlayarak günlük ihtiyacınız olan demir mineralini sağlar. Demir eksikliği olan herkes güvenle kullanabilir.


DEMİR BALIK NASIL KULLANILIR?

Kaynayan 1 Lt. su içerisine birkaç damla asidik eklenerek (limon, sirke, domates suyu) 10-15 dk. bekletilmesi yeterlidir. (ÖNCE SU KAYNATILIR,SU KAYNAMAYA BAŞLAYINCA İÇERİSİNE ASİDİK SIVI VE BALIK ATILARAK 10-15DK KAYNAMAYA DEVAM EDEN SUDA BEKLETİLİR.KAYNAMAMIŞ SU İÇERİSİNE ATARAK KAYNAMASINI BEKLEMEYİNİZ ,OKSİTLENİR.)Süre bitince balığı sudan çıkartınız ve bir bez/kağıt havlu üzerine koyarak kurulayınız. Hazırladığınız suyu direkt içebilir yada yemeklerde, meyve sularında rahatlıkla kullanabilirsiniz.(Kaynatma sırasında eklediğiniz asidik sıvıya göre suda sarı/turuncu vb renk oluşabilir,demir balık tabletimiz renk vermez.)


DEMİR BALIK BAKIMI NASIL YAPILIR?

Demir Balık KARAGÖZ; Suda kaynatıldıktan sonra hemen kurulanmalıdır, bu şekilde paslanmayacaktır. Nemli bölgelerde herhangi bir sıvıyağ sürülerek saklanabilir. Demir balığınız yine de paslandı ise bir parça limona tuz dökerek paslı bölgelere sürünüz ve sonrasında hafifçe telleyerek yıkayınız. Yıkadıktan sonra ürünü hemen kurulayınız, tercihen yağlayınız.Ürünün kullanım sınırı/ömrü bulunmamaktadır,sürekli demir salınıma devam edecektir.

120 gr/ 8cm


AŞAĞIDAKİ DEMİR BALIK KULLANIM VE BAKIM VİDEOSUNU YOUTUBE'DA GENİŞ EKRANDA İZLEMENİZ ÖNERİLİR.

demir balık,demir balık tablet,demir tablet,kaplamasız döküm tava,demir döküm tava,döküm tencere,döküm sahan,,emayesiz döküm tava,demir eksikliği,kaplamasız döküm tepsi,

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Kargoya Veriliş
:
Yoğunluğa bağlı olarak 1-3 İş günü içinde sevk edilir.
Kargo Firması
:
Mng Kargo
Gönderilecek Bölge
:
İstanbul
Teslimat Detayları
:
Yoğunluğa bağlı olarak 1-3 iş günü içinde sevk edilir.
İade/İptal Detayları
:
Yoğunluğa bağlı olarak 1-3 İş günü içinde sevk edilir.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?