"DÖKÜMCÜBABA İLE SAĞLIKLI YAŞAM" PROJEMİZ HAYATA GEÇİYOR

-7 Yıl önce başlattığım Sağlıklı mutfak gereçleri girişimime teveccüh gösterip evlerinize ve hayatlarınıza kabul ettiniz.Yani sizlerden bir parça,ailenizin dökümcüsü kabul ettiniz,minnettarım.

-Önümüzdeki dönemde "Dökümcübaba ile Sağlıklı Yaşam" çatısı altında önce kozmetik,gıda takviyeleri ve sonrasında ilaçsız/ kimyasalsız doğal tarım ürünlerini sunma planımı gerçekleştiriyor olacağım.

-İlk olarak Güney Kore firması Atomy ile yaptığım ve sizlerin de kazanç sağlayabileceği bir ortaklığı sizlere duyurmanın tarifsiz mutluluğu içindeyim.

-Atomy ile günlük hayatınızda kullanabileceğiniz birçok cilt bakım,doğal destek ve ev gereçleri ürünlerini sizlere sunmaktayız.Sizler de Güney Kore üretimi ve içerikleri çok daha doğal ve bitkisel olan bu güzide ürünleri kullanabilir ,memnun kalırsanız da çevrenize önererek kazanç sağlayabilirsiniz.

-Takipçilerim bilecektir ,kaplamasız döküm tava girişimini kurduğumdan beri ilk önceliğim her zaman kalite ve temiz/sağlıklı ürün olmuştur.Bu sebeple tamamen tesadüf eseri karşıma çıkan Atomy ürünlerini inceledim,sistemini beğendim ve herkesin bu kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere ulaşabilmesi,bazılarınızın sadece ürünleri başkalarına tavsiye ederek kazanç sağlayabilmesi için bu ortaklığa EVET dedim.

-Tesadüf dedim çünkü Atomy ile tanışmam,7 yıl önce ilk parti ürettiğim 26cm tavaları alan ilk müşteri olan Muhammed Bey sayesinde oldu. Taa o zamandan yani tavamızı ilk aldığından beri oluşan muhabbet,sonrasındaki dostluk,7yıl sonra bizi başka bir masada ve iş ortaklığında buluşturdu. Eşimin demir eksikliğini ilaçsız nasıl çözerim diye araştırırken kurduğum Dökümcübaba girişimi gibi Atomy girişimi de çok enteresan bir hikayeye sahip oldu böylece:)


SÖZÜN ÖZÜ;

ATOMY ürünleri hakkında bilgi almak,ürünleri kullanmak ve İstanbul/Üsküdar/Bulgurlu'da ki eğitim merkezimize gelerek ücretsiz Cilt bakımı yaptırmak istiyorsanız,bu formu doldurabilirsiniz. https://forms.gle/h51x7sr2yQgi8Pk17 


-Diyelim ki ürünleri beğendiniz,hemen siteye tüketici üye kaydınız yapılarak,üyelere özel %20-30 civarında indirimli fiyatlardan ürünleri sipariş edebilirsiniz.Ya da direkt olarak Atomy Resmi Websitesi üzerinden alışverişe başlamak istiyorsunuz,hemen bu formdan kayıt olun:https://forms.gle/1CW6roLGSJotRHSU8

-Ürünleri daha bakım aşamasındayken ya da bir süre kullandıktan sonra çok beğendiniz ve siz de çevrenize ürünleri sadece TAVSİYE EDEREK kazanç sağlayabileceğinizi düşündünüz.Bu sefer üyeliğinizi GİRİŞİMCİ olarak değiştiriyoruz ve tavsiye ettiğiniz kişiler ürün aldıkça sizler de kazanç elde etmiş oluyorsunuz.

Ürün satma,dükkan,depo vb açma,şirket kurma gibi hiçbir sorumluluğunuz yok:)

-Atomy web sitesindeki ürünleri incelemek için: https://www.atomy.com/tr/Home/Product/MallMain 

-Atomy firma tanıtımını youtube üzerinden izlemek için: https://youtu.be/U9JHT-XTI_U?si=uY5RXYZcs3TnAmgx 

-Atomy online katalogdan ürünleri incelemek için (68mb): https://drive.google.com/file/d/1sJYwfkL62U7DmnC8g4-Fpwum75-PPxT-/view 

-Atomy Türkiye Resmi Instagram sayfasını ziyaret etmek için: https://www.instagram.com/globalatomy_tr/E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?