Döküm Tava nedir-nasıl kullanılır-temizlenir · Tarifler

Ön Sipariş Alımımız Başladı!

Merhabalar,

İlk parti satışımızın ardından 6 aylık bir ar-ge süreci sonrası nihayet yeni dizayn tavamızın ÖN SİPARİŞ alımına başladık.

Bu süre zarfında sabır ve anlayışla bekleyen herkese çok ama çok teşekkür ederim.Yaşanan gecikmeler,revizyon çalışmaları ve fabrika kaynaklı sorunlar sebebiyle süreç planlanandan biraz daha uzasa da ,sonunda yerli üretim ham döküm tavamızı sizlere sunmayı başardık.

Türkiye’de daha önce böyle bir ürün satışı olmadığı için ilk parti üretimimiz kısıtlı sayıda idi,ancak tavaya sahip olup çevresine de anlatanlar ve sosyal medyadaki foto/videolar sayesinde talep güngeçtikçe arttı.Bu sebeple ilk parti üretimimize nazaran çok daha fazla ürün üretme kararı aldık,stokta kalmaz diye merak etmeyin,bu sefer herkesin talebine cevap vermeye çalışacağım.

Yine ilk parti üretimimizden farklı olarak tavamızın dizaynı cam kapağa uygun hala getirildi,aslında süreç biraz da bu yüzden uzadı ama gerçekten güzel oldu 🙂

Beklemek istemeyenler  ön siparişlerini vererek, gelecek ürünlere öncelikli olarak sahip olabilir,bir an önce bu zevki yaşamaya başlayabilir.

Ürün satış kanalımız şimdilik sadece sitemizdeki mağaza kısmıdır,buraya tıklayarak da ulaşabilir siniz.

Lütfen siparişinizi vermeden önce her ürün sayfasında yazan notları dikkatlice okuyunuz.

Ön sipariş verenlerin ürünlerini teslim edip biraz vakit buldugumda ise tarafıma ulaşan birkaç adet bayilik talebini değerlendirip,satış ağımızı genişletmeyi planlamaktayız.

Bu arada yeni ürün modellemelerine de başlayacağız,sıradaki ürünümüz 2 farklı ebatta (24 ve 20 cm olabilir) sahan olacaktır.Hem günlük pratik kullanımı hem de kampçı arkadaşların tercih etmesi sebebiyle bu modelleri üretmeyi planlıyoruz.Tencere için biraz daha vaktimiz var.

Vatana,millete ve tüm ham döküm severlere hayırlı,uğurlu olsun.

 

 

Ön Sipariş Alımımız Başladı!” için 7 yorum

  1. Muhammed Bey,

   Birkaç hafta içerisinde sonuç belli olacaktır,duyurusunu instagram/dokumcubaba ve facebook/black and bear adreslerinden yapacağım.

  1. Merhaba Gerçek Hanım,

   Şu anda önsipariş alamıyoruz maalesef,ürünler kesin olarak üretildikten sonra tekrar sipariş alımına başlayacağız.
   Sahan üretimimiz de şu anda yoktur,tavalardan sonra üretimi başlayacaktır.
   Satış duyuruları için aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

   Facebook/Black&Bear Ham Döküm Demir
   instagram/dökümcübaba
   youtube/dökümcübaba

 1. Nasil döküm.sahibi olabilirim fiyatlar.nedir ham.döküm hic.kullanmadim iki.adet teflonnkapli dökümüm vat yardimci olurmusunuz teşekkürederim

  1. Orçun Bey Merhaba,

   Teflon kaplı demir döküm tava olmaz maalesef,elinizdeki alüminyum üzeri teflon kaplamadır.Demir döküm üzerine yüksek sıcaklığa çıkması sebebi ile teflon kaplanamıyor.
   26cm’lik düz taban tavamız yakında mağaza sayfamızda satışa sunulacaktır,fiyatı satışa sunulduğunda belli olacaktır,ilginiz için teşekkür ederiz.

 2. Merhaba..
  Tencere de olacak mı ürünlerinizin içinde?? Ben ekşi mayalı ekmek yapmak için istiyorum.Bir de ızgara için tava almak istiyorum.N’olur bir an önce başlayın..İflahım kesildi döküm demir aramaktan 🙁 ‘ gün önce bir alışveriş sitesinden döküm demir diye aldığım tencereler “Seramik döküm” çıktı, yarın iade oluyor.Ekmeklerimi eym de yapmak zorunda kalıyorum 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir